Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Jsme připraveni vám pomoci s rozšířením vaší síťové licence programu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy

Akce, tipy, aktuality

Žádost o posečkání daně

V praxi mohou nastat případy, kdy poplatník v době splatnosti určité daně, kam pojmově spadají také zálohy na daň a příslušenství daně alias sankce, nemá dostatek peněžních prostředků na její uhrazení. V takovém případě může požádat finanční úřad o posečkání daně nebo o povolení jejího zaplacení ve splátkách. V této oblasti došlo aktuálně k několika úpravám – promíjí se správní poplatek za žádost o posečkání daně a také za prominutí úroku z posečkané částky podanou do 31. 7.

31/3/2020 Portál POHODA

Novela daňového řádu – 1. díl

V současné době se chystá rozsáhlá novela daňového řádu a v našem seriálu si podrobněji rozebereme, co nového má přinést. Jedná se o poměrně rozsáhlou novelu, neboť je navrhováno celkem 147 bodů změn a 13 přechodných ustanovení. V prvním díle se zaměříme na portál Moje daně. Je to opravdu tak pokrokový projekt, nebo se s ním pojí i nejasnosti?

20/3/2020 Portál POHODA

Máme pro vás řešení pro 3. a 4. vlnu EET

Od 1. května musíte v rámci 3. a 4. vlny EET začít evidovat tržby a hledáte to pravé řešení? Máme pro vás několik variant, záleží na vašich požadavcích a také finančních možnostech. Potřebujete mít zařízení, které se snadno přenáší, nebo byste raději využívali počítač, ba dokonce pokladní systém? Podívejte se, co nabízíme pro jednotlivé obory 3. a 4. vlny EET

11/3/2020

Dočasně rušíme veškerá školení

Od pondělí 16. 3. 2020 rušíme z preventivních důvodů prozatím na 14 dní veškerá školení, a to na všech pobočkách STORMWARE. Samozřejmě se vynasnažíme vypsat náhradní termíny, nicméně do té doby prosím využijte naše videonávody či databázi nejčastějších otázek a odpovědí. Jestliže jste již nějaké školení měli objednané, budeme vás v nejbližší době kontaktovat a domluvíme se na dalším postupu. Děkujeme za pochopení.

10/3/2020

Naučíme vás, jak na EET z mobilu. Přijďte na školení

Máte zájem o naše mobilní aplikace mPOHODA a mKasa, ale potřebujete poradit s jejich obsluhou? Přijďte na naše nové školení, kde vám tyto aplikace představíme a pomocí praktických ukázek vás naučíme s nimi efektivně zacházet. Dozvíte se také, jak je můžete využít pro EET.

27/2/2019

Osoba samostatně výdělečně činná a zdravotní pojištění

Osoby samostatně výdělečně činné mají celou řadu povinností vůči institucím. Mezi ně patří také platba zdravotního pojištění. Dokdy se letos musí podat přehled o příjmech a výdajích? Jaká je minimální měsíční záloha v roce 2020 a kdo nemá povinnost je platit? To už se dozvíte z článku na Portálu POHODA.

20/2/2020 Portál POHODA

Na co se bude vztahovat 10% sazba DPH od 1. 5. 2020?

Řada zdanitelných plnění bude nově od 1. května 2020 podléhat 10% sazbě daně z přidané hodnoty. Škála těchto plnění je široká – od kadeřnických služeb až po točené pivo. U kterých dalších služeb a zboží se sazba změní a kde dochází k nejasnostem? To se dozvíte v článku na Portálu POHODA.

14/2/2020 Portál POHODA

Silniční daň a její účtování

Do pátku 31. ledna je každý poplatník silniční daně povinen podat přiznání k silniční dani a daň, případně její doplatek, také uhradit. Kdo je poplatníkem daně silniční? Kterých vozidel se daň týká a které jsou naopak osvobozeny? A jak se o této dani účtuje? To vše se dozvíte v článku na Portálu POHODA.

29/1/2020 Portál POHODA

Tři varianty důchodové reformy

Ministerstvo práce a sociálních věcí představilo tři varianty důchodové reformy. Základní architektura počítá se zavedením základního důchodu pro každého seniora a posílením odměňování péče. Stávající první pilíř se tak rozdělí na tzv. nultý a první pilíř. Více už se dočtete na Portálu POHODA.

23/1/2020 Portál POHODA

Zálohy OSVČ na sociální pojištění v roce 2020

Minimální zálohy na pojistné na důchodové pojištění se OSVČ pro rok 2020 zvýší. U hlavní činnosti vzrostou na 2 544 Kč, u vedlejší činnosti pak na 1 018 Kč. Vyšší zálohy musí začít platit ale až po podání přehledu o příjmech a výdajích. Více už se dočtete na Portálu POHODA.

15/1/2020 Portál POHODA

Balíček programů TAX + WINLEX výjimečně za cenu SERVIS

Využijte pro daňové povinnosti roku 2020 těch nejlepších pomocníků – softwaru na daňová přiznání TAX a programu WINLEX, se kterým se neztratíte v aktuálních zákonech a předpisech. Balíček těchto produktů nyní pořídíte výjimečně za cenu SERVIS. Akce platí do 31. 3. 2020 při koupi obou programů.

20/1/2020

Mateřská a rodičovská dovolená v roce 2020

Rodičovský příspěvek se od 1. ledna poprvé po dvanácti letech zvýšil o 80 000 Kč na 300 000 Kč. Rodinám s vícerčaty se příspěvek zvedl na 450 000 Kč. Kdo všechno má na novou výši příspěvku nárok, se dočtete v dnešním článku na Portálu POHODA.

7/1/2020 Portál POHODA

Archiv roku 2019
Archiv roku 2018
Archiv roku 2017
Archiv roku 2016
Archiv roku 2015
Archiv roku 2014
Archiv roku 2013
Archiv roku 2012
Archiv roku 2011
Archiv roku 2010

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 390000 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout