Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy

Akce, tipy, aktuality

Novinky v daních z příjmů v roce 2018

Letošní rok přináší další změny v zákoně o daních z příjmů. S novelou se například snižují stropy paušálních výdajů OSVČ a pronajímatelů na polovinu. Porostou jen do příjmu 1 000 000 Kč a pak se už nemění. Dále se v článku na Portálu POHODA také dozvíte, po jaké době můžeme prodat podíl v s. r. o. a neplatit daň z příjmů či o kolik se zvyšuje daňové zvýhodnění na děti.

7/2/2018 Portál POHODA

Jak na roční zúčtování daně v programu POHODA

Rok se s rokem sešel a opět nastává čas ročního zúčtování daně. O jeho provedení musí zaměstnanec požádat zaměstnavatele nejpozději do 15. února po uplynutí zdaňovacího období. V dnešním článku se podíváme, jak provést roční zúčtování v programu POHODA, a na praktickém příkladu si ukážeme, jak se řeší konkrétní případ zaměstnance se třemi dětmi.

24/1/2018 Portál POHODA

Odvolání podle daňového řádu

Mnohdy dostaneme od správce daně rozhodnutí, s nímž nesouhlasíme. Řešením této situace je podání odvolání – jak ale na to? Odvolání je potřeba podat u správce daně, jehož rozhodnutí tímto napadáme, a musíme to stihnout do 30 dnů ode dne doručení rozhodnutí. Více se o postupu podání odvolání a případech, kdy se odvolat nejde, dočtete v dnešním článku na Portálu POHODA.

10/1/2018 Portál POHODA

Kdy zařadit investici mezi dlouhodobý majetek?

Plánujete pro svou firmu postavit novou halu či pořídit automobil, bez kterého se v podnikání neobejdete? Tuto investici budete moci promítnout do nákladů skrze odpisy, se kterými ale můžete začít, až když dlouhodobý majetek uvedete do užívání. To je podmíněno splněním technicko-ekonomických funkcí a právními aspekty. Více se dočtete v dnešním článku.

2/1/2018 Portál POHODA

Archiv roku 2017
Archiv roku 2016
Archiv roku 2015
Archiv roku 2014
Archiv roku 2013
Archiv roku 2012
Archiv roku 2011
Archiv roku 2010

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 317866 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout