Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy

Akce, tipy, aktuality

Přehledy OSVČ za rok 2018

První lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob je za námi, ale podnikatelé si ještě nemohou vydechnout. Čeká je ještě podání přehledů za sociální a zdravotní pojištění. Do kdy nejpozději je nutné je odevzdat a jaké chyby při jejich vyplňování nejčastěji vznikají? To už se dozvíte na Portálu POHODA.

17/4/2019 Portál POHODA

23. 4. 2019 má pobočka v Ostravě zavřeno

V úterý 23. dubna má pobočka STORMWARE v Ostravě z technických důvodů celý den zavřeno. K dispozici vám budeme opět ve středu 24. 4., a to v obvyklou provozní dobu. Děkujeme za pochopení a přejeme pohodový den.

23/4/2019

Novinky v oblasti daní od 1. dubna 2019

Daňový balíček účinný až na výjimky od 1. dubna 2019 přinesl řadu změn. Poslanecká sněmovna jej schválila už koncem loňského roku, senátoři ho však vrátili poslancům s pozměňovacími návrhy. Jenže s nimi neuspěli a zákon prošel v původním znění. Pojďme se podívat, jaké novinky nás čekají.

4/4/2019 Portál POHODA

Jak funguje crowdfunding?

Máte-li nápad, ale nemáte-li dostatek peněz na jeho realizaci, můžete zkusit využít jako způsob financování crowdfunding. Crowdfunding se v poslední době prosazuje jako další z alternativních nebankovních forem financování. Jaké jsou druhy crowdfundingu a jak vlastně funguje, je obsahem dnešního příspěvku na Portálu POHODA.

20/3/2019 Portál POHODA

Jak vyplnit daňové přiznání?

Nastalo období, kdy je třeba odevzdat přiznání k dani z příjmů. V našem článku na Portálu POHODA si na příkladu živnostníka ukážeme, jak krok za krokem vyplnit přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2018. Určitě také oceníte, že na konci si můžete prohlédnout i kompletně vyplněný formulář.

6/3/2019 Portál POHODA

Jak může účetní odhalit rizikového klienta?

Na co byste si měli dát pozor, abyste se „nezapletli“ s podezřelým klientem? Existuje spousta indicií, které vám napoví, že je něco špatně. Před začátkem spolupráce se vždy vyplatí potenciálního zákazníka dobře prověřit, předejdete tak zbytečným problémům.

20/2/2019 Portál POHODA

Podmínky pro výkon více zaměstnání najednou

V rámci profesního života nemusí zaměstnanec vykonávat práci pouze pro jediného zaměstnavatele. Jaké jsou podmínky pro výkon více zaměstnání najednou? Jak je to s prací pro jednoho zaměstnavatele na základě vícero pracovněprávních vztahů?

14/2/2019 Portál POHODA

Na co si dát pozor v začátku podnikání fyzických osob

Co je to datová schránka a kdo ji musí povinně používat? Kdo vede účetnictví a kdo daňovou evidenci? Jak je to se sociálním a zdravotním pojištěním u OSVČ? V tomto článku Portálu POHODA se zaměříme na nejrůznější aspekty, které začátek podnikání provázejí, a to zejména ve vztahu k daním a pojistnému.

23/1/2019 Portál POHODA

Společné jmění manželů – daňová optimalizace

Po uzavření manželství a v průběhu jeho trvání vzniká majetek ve společném jmění manželů. Tento pojem občanského práva již několik let nahrazuje dříve zavedený pojem bezpodílové spoluvlastnictví manželů. Jak se tedy zdaňují příjmy plynoucí manželům z nájmu a ostatní příjmy plynoucí ze společného majetku?

9/1/2019 Portál POHODA

Cestovní náhrady v roce 2019

Cestovní náhrady se pro zaměstnance vyslané na služební cestu v rámci České republiky pro rok 2019 zvýšily. A to jak stravné, tak i výše průměrné ceny za litr pohonné hmoty. V článku na Portálu POHODA se dozvíte, co a jak konkrétně se v této oblasti pro letošní rok změnilo.

4/1/2019 Portál POHODA

Právě jsme vydali lednovou verzi programu WINLEX

V Zákaznickém centru je k dispozici nová verze zákonů a právních předpisů WINLEX. A co nového vám přináší? Do programu přibyly například důležité novely zákona o daních z příjmů či dani z přidané hodnoty. Kompletní seznam předpisů už najdete přímo na stránce s novinkami ve verzi.

2/1/2019 Nové verze ke stažení

Archiv roku 2018
Archiv roku 2017
Archiv roku 2016
Archiv roku 2015
Archiv roku 2014
Archiv roku 2013
Archiv roku 2012
Archiv roku 2011
Archiv roku 2010

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 360360 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout