Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora > FAQ > Podpora Windows 10

Podpora Windows 10

Společnost Microsoft oficiálně spustila operační systém Windows 10. Certifikaci programů pro provoz na Windows 10 v tuto chvíli ještě Microsoft neumožňuje. Program POHODA však nový operační systém plně podporuje.

Instalace aplikace

Program POHODA, stejně jako většinu jiných aplikací je nutné na Windows 10 instalovat s právy administrátora. Windows 10 si pro spuštění každého instalačního programu vynutí tzv. elevaci (zvýšení) práv – dojde ke ztmavnutí plochy a systém zobrazí dialogové okno, které upozorňuje uživatele, že je spuštěn instalační program. Pokud uživatel není aktuálně přihlášen pod účtem s administrátorkými právy, má možnost zadat uživatelské jméno a heslo účtu, který tato práva má. Další postup instalace je naprosto stejný jako na předchozích verzích Windows, viz tento návod.

Verze programu POHODA SQL/E1 (server/klient na Windows 10)

POHODA pracuje na Windows 10 zpravidla bez komplikací. V ojedinělých případech se vyskytly problémy, které řeší instalace programu POHODA ve verzi 11004. Odpovědi na vaše otázky ohledně instalace programu na nový operační systém jsme také zahrnuli do FAQ:

  • Při zprovoznění verze programu POHODA SQL/E1 na Windows 10 se vyskytl problém, který je způsoben chybnou registrací knihoven v nové verzi operačního systému. Abyste z programu POHODA SQL/E1 mohli i nadále exportovat data, využijte postup popsaný v FAQ.
  • Pokud chcete vytvořit PDF dokument, který má být elektronicky podepsán, je zapotřebí, aby systém Windows obsahoval rozhraní .NET Framework 2.0. To však již Windows 8.1 a vyšší verze tohoto operačního systému standardně neobsahují. Jak v tomto případě postupovat se dozvíte opět v FAQ.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501464 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: