Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

1.4 Instalace programu

14_1.png

Instalace programu REPORT Designer je součástí produktů rodiny STORMWARE Office, které umožňují práci s návrhářem sestav – tj. programů POHODA, PAMICA, TAX a GLX. Při instalaci tedy postupujte podle instrukcí, které jsou uvedeny u instalace daného produktu.

14_2.png

Aby instalace proběhla hladce, ukončete všechny programy, které běží v prostředí Windows. Tím uvolníte paměť a zabráníte případným konfliktům mezi instalačním programem a ostatními programy. Vyskytnou-li se při instalaci problémy, zkuste provést některou z následujících akcí:

  • Pokud se instalace nedaří, může být instalační CD znečištěné. Zkuste jej opatrně očistit. Pokud to nepomůže, obraťte se na výrobce.
  • Při opakované instalaci programu do stejného adresáře, např. při instalaci aktualizace, se ujistěte, že vámi instalovaný program není spuštěn ani na vašem počítači, ani na jiné stanici sítě, která má právo spouštět programy z vašeho počítače.

Pokud je produkt instalován jako síťový klient, program REPORT Designer je automaticky instalován na každém síťovém klientovi.