Odemkněte potenciál systému POHODA

Doplnění šarží do přijatých objednávek

POHODA E1
od 9 980 Kč           
Základní cena balíčku obsahuje skript a jeho nasazení. Další úpravy na vaše přání nabízíme za 1 580 Kč / 1 hod. práce (bez DPH).

Pokud hledáte způsob, jak snadno doplnit šarže k položkám objednávek, určitě sáhněte po tomto balíčku se skriptem, který se o vše postará. Do Pohody vám přidáme funkci, která vyhledá přijaté objednávky (např. načtené z e-shopu) a přiřadí k jejich položkám nejstarší dostupné šarže. Aby k doplnění šarže došlo, musí být šarže v dostatečném množství skladem a celé požadované množství v položce přijaté objednávky musí odpovídat jedné šarži. Nejstarší šarži POHODA vyhledá podle data expirace. Pokud je šarže u položky doplněná nebo je položka objednávky přenesená do jiného dokladu, skript šarži u položky nezmění.


     PDF ke stažení: Podrobnosti k balíčku
 
Máte o toto řešení zájem?

Zaujal vás balíček, ale nemáte potřebnou řadu Pohody? Kontaktujte nás na:

567 112 612 | obchod@stormware.cz

Jak funguje balíček v praxi?


Chtěli byste si tímto balíčkem usnadnit práci?

Vyplňte rychlou poptávku a my se vám ozveme nazpět.

Název balíčku

Vyplňte své kontaktní údaje

Smluvní podmínky

Vyplněním a odesláním formuláře nám zašlete nezávaznou poptávku daného balíčku nadstandardního řešení. Na jejím základě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Balíčky jsou poskytovány v souladu s jejich podmínkami, Ceníkem produktů a služeb a dle Všeobecných obchodních podmínek STORMWARE.

Vaše údaje zpracováváme v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

od 9 980 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 28. 5. 2024

Mohlo by se vám ještě hodit