Odemkněte potenciál systému POHODA

Změna skladu položek přijaté objednávky

POHODA E1
od 14 980 Kč           
Základní cena balíčku obsahuje skript a jeho nasazení. Další úpravy na vaše přání nabízíme za 1 580 Kč / 1 hod. práce (bez DPH).

Vyhovovalo by vám, kdybyste si mohli u přijaté objednávky určit, na jaký sklad chcete navázat položky? Zjednodušeně řečeno, vybrat si sklad, ze kterého se budou zásoby expedovat? Tento balíček se skriptem zajistí (po spuštění uživatelem) změnu skladu položek aktuální objednávky na sklad, který určíte v hlavičce objednávky (porovnání probíhá na základě stejného kódu a měrné jednotky). Změna skladu funguje tak, že se původní objednávka vyřídí a vytvoří se nová objednávka na vybraný sklad. Pokud nedojde k nalezení shodné zásoby, nebo nebudou splněny podmínky pro změnu skladu, skript vás bude informovat.


     PDF ke stažení: Podrobnosti k balíčku
 
Máte o toto řešení zájem?

Zaujal vás balíček, ale nemáte potřebnou řadu Pohody? Kontaktujte nás na:

567 112 612 | obchod@stormware.cz

Jak funguje balíček v praxi?


Chtěli byste si tímto balíčkem usnadnit práci?

Vyplňte rychlou poptávku a my se vám ozveme nazpět.

Název balíčku

Vyplňte své kontaktní údaje

Smluvní podmínky

Vyplněním a odesláním formuláře nám zašlete nezávaznou poptávku daného balíčku nadstandardního řešení. Na jejím základě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Balíčky jsou poskytovány v souladu s jejich podmínkami, Ceníkem produktů a služeb a dle Všeobecných obchodních podmínek STORMWARE.

Vaše údaje zpracováváme v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

od 14 980 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 28. 5. 2024

Mohlo by se vám ještě hodit