Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Prodlužujeme bezlimitní období aplikace mPOHODA

STORMWARE s.r.o. / 11. 05. 2020

Využijte pozastavení povinnosti evidovat tržby a vyzkoušejte si všechny funkce našich mobilních aplikací na rychlý prodej a EET. Plnou verzi aplikace mPOHODA nyní máte až do 31. 8. 2020 zdarma a k ní navíc aplikaci mKasa jako bonus.

Prodloužení bezlimitního období

Už v březnu jsme vám zdarma zpřístupnili plnou verzi mobilní aplikace mPOHODA. Nyní vám toto bezlimitní období automaticky prodlužujeme až do 31. 8. 2020. V plné verzi aplikace si tak můžete zcela zdarma a bez omezení vyzkoušet vystavování dokladů a přímo na svém mobilním zařízení si otestovat všechny funkce pro EET. Jestli mPohodu ještě nemáte, stačí se zaregistrovat na www.mpohoda.cz.


 

mKasa zdarma k aplikaci mPOHODA

Jako uživatelé bezlimitní aplikace mPOHODA také máte zdarma jako bonus mobilní aplikaci mKasa, a to i k bezplatné verzi mPOHODA Start. Za 0 Kč tak získáte dokonce dvě řešení pro prodej a EET z mobilu. Stačí si aplikaci mKasa stáhnout a na úvodní stránce zvolit způsob načtení dat volbou mPOHODA. Bližší informace najdete v příručce aplikace nebo na webu aplikace mKasa.

POROVNÁNÍ NAŠICH MOBILNÍCH APLIKACÍ


 

Novinky v našich mobilních aplikacích

V obchodech aplikací jsme nedávno zveřejnili také nové verze mPohody a mKasy. V aplikaci mPOHODA verzi 5.2.3 jistě oceníte funkci pro čtení čárového kódu EAN pomocí fotoaparátu přímo na svém mobilním zařízení nebo možnost použití poukazů a prodeje použitého zboží v rámci EET. Stejná vylepšení přitom naleznete i v aplikaci mKasa. Přehled všech novinek potom najdete na webu aplikace mPOHODA, resp. mKasa.

UKÁZKY PRAKTICKÉHO VYUŽITÍ NOVÝCH PRVKŮ Stále váháte, jestli jsou pro vás naše mobilní aplikace to pravé řešení? Podívejte se, co třeba na aplikaci mPOHODA říkají její spokojení uživatelé. Pokud už mezi ně patříte, budeme rádi, když inspirujete ostatní a předáte jim své doporučení, například ve formě recenze na Google Play či App Store. Nezapomeňte také sledovat náš seriál Zaostřeno na 3. a 4. vlnu EET přímo zde na našem mBlogu. V dalších dílech se můžete těšit na podrobnější představení našich aplikací. Ukážeme vám, jak si je správně nastavit pro EET a jak v nich e-tržby evidovat.

Utekl vám nějaký díl našeho seriálu o EET? Podívejte se na něj nyní...