Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Brno

25. 6. 2024

Hradec Králové

19. 7. 2024

Praha

30. 7. 2024

28. 8. 2024

Ostrava

25. 9. 2024

Mzdy

Praxí ověřené postupy při vystavování mezd v Pamice

Při zpracování mezd je PAMICA komplexním pomocníkem, který dokáže ušetřit spoustu času. Aby pro vás byly jednotlivé činnosti co nejvíce rutinní a zároveň efektivní, připravili jsme pro vás školení, na kterém si společně projdeme celý proces vystavení i zaúčtování mezd. Předáme vám ale také tipy, jak pracovat s dalšími oblastmi, které se mezd bezprostředně týkají – získáte zkrátka všestranný přehled o mzdových funkcích v programu, se kterými budete při své práci denně v kontaktu.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙