Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Praha

29. 7. 2024

27. 8. 2024

18. 9. 2024

Ostrava

8. 8. 2024

Brno

27. 8. 2024

Personalistika

Cesta k moderní a komplexní evidenci zaměstnanců v Pamice

V oblasti personalistiky a související administrativy mají všechny činnosti jasný řád a především chronologii – od přijetí nového zaměstnance přes jeho uvedení do systémové databáze a komunikaci s pojišťovnou a ČSSZ až po vystavení mzdy, příp. odchod z firmy. Ať už přitom tyto úkony zajišťujete pro 5, 50 nebo 500 zaměstnanců, PAMICA vám bude vždy stát po boku na cestě k efektivní evidenci zaměstnanců. Během kurzu se mj. dozvíte, jak si Pamicu správně nastavit, jak založit kartu nového zaměstnance, jak ho přihlásit/odhlásit k ZP a SP nebo jak u něj evidovat více pracovních poměrů.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙