Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Agenda

Agendou se v programu POHODA rozumí část programu, která jednak sdružuje záznamy stejného typu, vztahující se k určité oblasti nebo tématu, jednak zahrnuje dílčí okruh funkcí potřebných nebo vhodných pro práci s těmito záznamy. Z široké nabídky agend programu POHODA můžeme jako příklad jmenovat třeba agendy v oblasti fakturace (Přijaté objednávky, Vydané faktury, Ostatní pohledávky atd.), skladového hospodářství (Sklady, Zásoby, Výdejky, Převod, Reklamace atd.), agendy pro sestavení mezd vždy za konkrétní měsíc (Leden, Únor atd.), agendy Adresář, Přístupová práva atd.

Propojení jednotlivých agend umožňuje plynulou práci v programu, zajišťuje správnost a úplnost zpracovávaných evidencí, ale zejména pomáhá komplexně řešit velké spektrum činností a povinností, které na sebe navazují. Například v případě kompletního zpracování DPH od evidence zdrojových dokladů až po elektronické odeslání daňového přiznání, při sledování historie záznamů ve vybraných agendách, sestavování inventur, fakturaci, vystavování mezd apod.

Účetní program POHODA umožňuje práci ve více otevřených agendách najednou, mezi kterými je možné se snadno přepínat pomocí tzv. panelu agend. Pro lepší orientaci jsou jednotlivé agendy také barevně odlišeny.


Mohlo by vás také zajímat:

Formulář agendy
Tabulka agendy
Funkce Duplicity
Informační plocha


 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 499529 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: