Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Síťové verze systému POHODA

Síťové verze zvyšují efektivitu práce firemního týmu díky souběžné práci uživatelů nad sdílenými daty v rámci počítačové sítě. Jednotliví zaměstnanci různých profesí, typicky např. fakturantka, skladník, účetní či obchodní manažer, pracují s firemním systémem ze svých počítačů, přičemž mají přesně definována přístupová práva do jednotlivých částí systému podle svých pravomocí.

Přednosti

  • možnost sdílení dat ekonomicko-informačního systému POHODA
  • možnost souběžné práce uživatelů v rámci počítačové sítě
  • zvýšení efektivity práce firemního týmu

Typy síťových verzí

K dispozici jsou síťové verze pro 2 až 3 počítače NET3 a síťové verze pro 4 až 5 počítačů NET5. Pokud potřebujete ekonomicko-informační systém POHODA používat na více než 5 počítačích, můžete pro každý další počítač zakoupit přídavnou síťovou licenci CAL.

Kterou POHODU vybrat?

Pro práci v síti jsou určeny tyto varianty a řady systému POHODA:

POHODA Jazz POHODA SQL Jazz POHODA E1 Jazz
POHODA Standard POHODA SQL Standard POHODA E1 Standard
POHODA Profi POHODA SQL Profi POHODA E1 Profi
POHODA Premium POHODA SQL Premium POHODA E1 Premium
POHODA Komplet POHODA SQL Komplet POHODA E1 Komplet

Srovnání variant
Vyberte si nejvhodnější variantu systému POHODA:


Využijte služeb profesionálů

V případě zájmu vám doporučujeme konzultaci s našimi specialisty, a případné nasazení síťové verze nebo pobočkového zpracování dat přenechat vyškoleným technikům nebo certifikovaným partnerům společnosti STORMWARE.

Doporučené systémové požadavky pro pracovní stanice a síťové servery

Hosting systému POHODA

Infrastrukturu pro provoz síťových verzí ekonomicko-informačního systému POHODA není nutné budovat, ale je možné si ji pronajmout. Pomocí hostování v datovém centru je program nainstalován v datovém centru na serverech poskytovatele a uživatel přistupuje k programu pomocí vzdáleného připojení. Přečtěte si více informací o práci se systémem POHODA online.

Kompletní ceník systému POHODA

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 293914 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout