Přechod ze starého účetního programu na nový, pohodový je snadný a pomůžeme vám s ním.

Od 1. 9. 2018 jsme prodej tohoto doplňku ukončili. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obraťte na naše obchodní oddělení (tel.: 567 112 611, e-mail: expedice@stormware.cz).

POHODA PZD

(pobočkové zpracování dat)

Díky produktu POHODA PZD budete mít data své firmy pod kontrolou. Doklady, které byly pořízeny na více pobočkách, si pomocí PZD sehrajete do své centrální databáze. Data se přenesou offline, nejčastěji e-mailem, pomocí tzv. balíčků a vy tak s nimi budete moci dále pracovat. K výměně dat dochází oběma směry, například klient účetní firmy tak bude mít přehled o hospodaření své společnosti. Je třeba, aby každá pobočka měla vlastní licenci programu POHODA, nejčastěji využívanou variantou v tomto případě je POHODA Jazz.

Doplněk POHODA PZD využijí i účetní firmy. Jejich klient bude pořizovat pouze základní prvotní doklady, které opět formou balíčků odešle ke své účetní a ta je zaúčtuje.

POHODA PZD se hodí pro:

  • Firmy s pobočkami
  • Účetní firmy

Nechcete se zdržovat sehráváním dat?

Díky technologii klient-server bude vaše práce rychlejší

Pokud ve vašem podnikání využíváte velký objem dat a potřebujete souběžně pracovat s více uživateli, ideálním řešením jsou řady POHODA SQLPOHODA E1, které využívají technologii klient-server. Veškerá data jsou uložená na severu (MS SQL Server) a po síti se přenáší pouze ta, která zrovna potřebujete. Díky tomu je přenos rychlejší a údaje jsou více v bezpečí. Stačí si tedy dokoupit licenci pro další počítače (NET3, NET5) a všichni uživatelé mohou pohodlně pracovat bez zdržování se sehráváním dat.

Pokud potřebujete vystavovat doklady v terénu a následně je sehrávat s programem POHODA, sáhněte po aplikaci mPOHODA. Díky ní i z telefonu vystavíte potřebné prodejní doklady a ty pak snadno sehrajete se systémem POHODA. Doklady můžete pořizovat i offline, data si sehrajete, jakmile se aplikace připojí k internetu. To všechno zcela zdarma a bez zbytečného zdržování.