Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

POHODA PZD - pobočkové zpracování dat

Produkt POHODA PZD umožňuje sehrávání dat z účetnictví firemních poboček nebo klientů účetních firem. Doklady jedné účetní jednotky lze pořizovat na několika vzájemně nepropojených místech (pobočkách). Data účetní jednotky z jednotlivých poboček se shromažďují do centrální databáze (centrály). Mezi centrálou a pobočkami dochází k výměně dat oběma směry, a to pomocí datových souborů, tzv. balíčků dat. Přenos balíčků probíhá offline, obvykle e-mailem.

Pro zprovoznění pobočkového zpracování dat je třeba mít pro každou budoucí pobočku zakoupenou samostatnou plnou licenci systému POHODA (s výjimkou varianty Mini). Nejčastěji používanou variantou na pobočkách je varianta POHODA Jazz.

Pobočkové zpracování dat v režimu účetní/klient

Tato varianta PZD je určena pro podporu spolupráce účetní jednotky (klienta) s externím účetním. Klient může zpracovávat pouze základní prvotní doklady, jako jsou faktury či prodejky, nebo může program využívat komplexněji včetně banky, příkazů k úhradě, objednávek, skladové evidence a mezd. Vytvořené doklady jsou přenášeny formou balíčků účetnímu a ten provádí jejich kontrolu, opravu a zaúčtování. Účetní zpracovává agendy, které nechce nebo neumí zpracovat klient, a takto upravená a doplněná data putují zpět ke klientovi. Účetní i klient mají vždy k dispozici kompletní účetní databázi, klient tedy má plný přehled o hospodaření firmy.

Před zakoupením a zprovozněním pobočkového sehrávání dat doporučujeme obchodní konzultaci ve společnosti STORMWARE, při které bude prověřena vhodnost nasazení doplňkového produktu ve vaší firmě. Kompletní zprovoznění pobočkového zpracování dat zahrnuje řadu odborných operací, proto je nutné přenechat nasazení pobočkového zpracování dat vyškoleným specialistům. Spolu s pobočkovým sehráváním dat vám rádi poskytneme i další individuální služby.

Obsahuje navíc

  • nastavení centrály
  • nastavení poboček včetně příslušných oprávnění
  • možnost průběžného sehrávání dat

Na stránce softwarové doplňky se dozvíte, k jakým variantám ekonomicko-informačního systému POHODA lze doplněk pobočkové zpracování dat dokoupit.

Ceník doplňků a přídavných licencí k systému POHODA
Kompletní ceník systému POHODA


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 294130 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout