Odemkněte potenciál systému POHODA

Převodní můstek pro import faktur z Money S3

POHODA POHODA SQL POHODA E1
4 740 Kč (zvlášť VF a PF)           
Převodní můstek nabízíme zvlášť pro import vydaných faktur (za 4 740 Kč) a přijatých faktur (za 4 740 Kč). Máte-li zájem o oba tyto balíčky, stačí nám zaslat jen jednu poptávku – její přesnou podobu si společně upřesníme při následné komunikaci.

Zjednodušte si zadávání faktur díky naší speciální transformační šabloně. Umožní vám do systému POHODA bezpečně, opakovaně a hromadně importovat vydané nebo přijaté faktury ve formátu XML ze systému Money S3. Jak to funguje? Pokud vyplníte poptávkový formulář níže, zašleme vám na e-mail převodní můstek pro import dat z Money S3. Můstek si jednorázově vložíte do průvodce načítáním dat a při následných importech už jen měníte vstupní soubor s doklady.

Import si navíc můžete zcela automatizovat – nastavením úlohy do plánovače úloh v systému Windows (řada POHODA a POHODA SQL), nebo přímo v programu (řada POHODA E1).
 

Máte o toto řešení zájem?

Jak funguje balíček v praxi?


Chtěli byste si tímto balíčkem usnadnit práci?

Vyplňte rychlou poptávku a my se vám ozveme nazpět.

Název balíčku

Vyplňte své kontaktní údaje

Smluvní podmínky

Vyplněním a odesláním formuláře nám zašlete nezávaznou poptávku daného balíčku nadstandardního řešení. Na jejím základě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Balíčky jsou poskytovány v souladu s jejich podmínkami, Ceníkem produktů a služeb a dle Všeobecných obchodních podmínek STORMWARE.

Vaše údaje zpracováváme v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

4 740 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 28. 5. 2024

K tomuto balíčku by se vám ještě mohlo hodit