Odemkněte potenciál systému POHODA

Převodní můstek pro import VF z ISDOC

POHODA POHODA SQL POHODA E1
4 740 Kč

Firmy i účetní propadají kouzlu e-faktur, které jim šetří čas a snižují chybovost díky importu všech položek dokladu přímo do účetního systému bez nutnosti ručního přepisu. I proto je STORMWARE ISDOC Reader, který tento přenos umožňuje, bezplatnou součástí instalace programu POHODA. Co byste ale řekli tomu, kdybyste si do Pohody mohli importovat faktury vydané z formátu ISDOC hromadně? Získejte náš unikátní převodní můstek, který jsme vyvinuli přímo pro tento účel. Balíček si jednorázově vložíte do průvodce načítáním dat a poté pouze obměňujete cestu k dokladům.

Import si navíc můžete zcela automatizovat – nastavením úlohy do plánovače úloh v systému Windows (řada POHODA a POHODA SQL), nebo přímo v programu (řada POHODA E1).
 

Máte o toto řešení zájem?

Jak funguje balíček v praxi?


Chtěli byste si tímto balíčkem usnadnit práci?

Vyplňte rychlou poptávku a my se vám ozveme nazpět.

Název balíčku

Vyplňte své kontaktní údaje

Smluvní podmínky

Vyplněním a odesláním formuláře nám zašlete nezávaznou poptávku daného balíčku nadstandardního řešení. Na jejím základě vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu. Balíčky jsou poskytovány v souladu s jejich podmínkami, Ceníkem produktů a služeb a dle Všeobecných obchodních podmínek STORMWARE.

Vaše údaje zpracováváme v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

4 740 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 28. 5. 2024

K tomuto balíčku by se vám ještě mohlo hodit