Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Poradíme vám, jak vybrat účetní program za rozumnou cenu. Seminář je zdarma

Otázky a odpovědi pro personalistika a mzdy PAMICAotázka

Mohu provázat program PAMICA s ekonomickým systémem POHODA?

odpověď

Ano, v agendě Nastavení/Globální nastavení v sekci XML komunikace zvolíte způsob práce s programem PAMICA a to provázat program PAMICA na ekonomický systém POHODA (pomocí XML komunikace).

Pro zaúčtování dokladů je třeba nejprve nastavit v poli Instalační adresář ekonomického systému POHODA cestu k adresáři, kde máte nainstalovanou příslušnou verzi programu. Pokud máte cestu k adresáři správně zadanou, nabídnou se ve výklopném seznamu pole Databázový soubor, kam zaúčtovat účetní jednotky, do kterých je možné doklady vytvořené ze mzdových záznamů zaúčtovat.

Aby bylo možné realizovat zaúčtování dokladů, musí mít uživatel ekonomického systému POHODA přiřazená přístupová práva pro XML komunikaci, která se nastavují v agendě Nastavení/Přístupová práva zatržením volby XML v části Soubor/Databáze. Jestli má uživatel tato práva přiřazená, se ověřuje prostřednictvím jména a hesla, která vyplňte do polí Přihlašovací jméno pro XML komunikaci a Přihlašovací heslo pro XML komunikaci.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím