Odemkněte potenciál systému POHODA
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy > Rozšíření podpory

Rozšíření provozní doby zákaznické podpory

V pondělí 4. dubna 2011 spouštíme novinku, kterou jistě rádi přivítáte – rozšířujeme provozní dobu oddělení zákaznické podpory. Pracovníci telefonické podpory (tel.: 567 117 711) Vám budou od pondělí do čtvrtka k dispozici až do 17. hodiny.

„Rozšířením dostupnosti zákaznické podpory chceme vyjít vstříc uživatelům našich produktů. Rozhodli jsme se k tomu po analýze statistik hovorů. Od pondělí do čtvrtka naši podporu kontaktuje výrazně více uživatelů než v pátky. Poslední den v týdnu proto zatím zůstaneme u původní provozní doby,“ uvedl Ing. Bohumil Marek, ředitel zákaznické podpory.

Stále samozřejmě platí, že svůj dotaz můžete poslat také do e-mailové schránky hotline@stormware.cz vyhrazené pro zákaznickou podporu, a to v kteroukoliv denní či noční dobu. Odpověď obdržíte e-mailem nejpozději do konce následujícího pracovního dne.

Provozní doba zákaznické podpory od 4. dubna 2011:

pondělí–čtvrtek:8.00–17.00 hodin
pátek:8.00–16.00 hodin

Ve stejně prodlouženém rozsahu můžete kontaktovat také naše obchodní oddělení (tel.: 567 112 612, e-mail: expedice@stormware.cz).

UPOZORNĚNÍ: V letním období od 27. června do 26. srpna 2011 je provozní doba obchodního oddělení od 8:00 do 16:00 h.

Kompletní přehled služeb zákaznické podpory


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 504321 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: