Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Program PAMICA

Ceník programu PAMICA

Program PAMICA se přizpůsobí vašim potřebám, vybírat můžete ze dvou řad a více variant, takže se jistě najde ta, která vám bude nejvíce vyhovovat. PAMICA se osvědčí menším firmám i živnostníkům a díky síťové verzi také středním a větším firmám.

PAMICA SQL
PAMICA

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Doplňky a rozšíření
Doplňky a rozšíření
pořízení
SERVIS
Se službou SERVIS bude váš program PAMICA pořád moderní a aktuální. Nemusíte se obávat legislativních změn, PAMICA vše zařídí za Vás. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu PAMICA je uživatelům poskytován zdarma. Zákazníci, kteří si program zakoupí v posledních čtyřech měsících roku, mají SERVIS zdarma i pro rok následující.
PAMICA Afilace PAMICA Afilace Přístup zaměstnanců další, majetkově propojené firmy k jednomu společnému systému.
Lze dokoupit k řadám:
PAMICA, PAMICA SQL

přístup zaměstnanců další, majetkově propojené firmy
7 980 Kč
2 550 Kč
REPORT Designer REPORT Designer Editor REPORT Designer je doplněk pro komfortní úpravu tiskových sestav. Je součástí programu PAMICA.
více

editor tiskových sestav
zdarma
zdarma

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Jak si objednat program PAMICA či jeho SERVIS?

Pro zakoupení služeb SERVIS 2024 ? Se službou SERVIS bude váš program PAMICA pořád moderní a aktuální. Nemusíte se obávat legislativních změn, PAMICA vše zařídí za Vás. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu PAMICA je uživatelům poskytován zdarma. Zákazníci, kteří si program zakoupí v posledních čtyřech měsících roku, mají SERVIS zdarma i pro rok následující.
je zapotřebí vlastnit SERVIS 2023. Pokud máte starší verzi programu PAMICA (2022 a starší), pro doplnění legislativních aktualizací a funkčních změn za všechny vynechané roky je zapotřebí uhradit 1,5násobek z aktuální ceny SERVIS. Kontaktujte obchodní oddělení.