Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Podzimní novinky v aplikacích mPOHODA a mKasa

Lukáš Mužátko / 11. 11. 2020

Do Vánoc sice zbývá ještě pár týdnů, ale naše mobilní aplikace mPOHODA a mKasa vám nadělují už nyní. V jejich nových podzimních verzích tak objevíte plno užitečných vychytávek, jako třeba napojení na nové typy platebních terminálů.


    Novinky v aplikaci mPOHODA, 8.1

Rozšířené filtrování v objednávkách

Není nic horšího, než zbytečně ztrácet čas hledáním toho správného dokladu v hromadě záznamů. S aplikací mPOHODA je tohle ale už minulostí. V agendě Vydané faktury (již od verze 8.0) a v agendě Objednávky (od nové verze 8.1) totiž najdete nové, vychytanější filtrování dokladů.

Jak už určitě víte, povel Filtrování naleznete v hlavním seznamu agend Vydané faktury a Přijaté objednávky. Jeho zvolením zobrazíte postranní pruh pro nastavení parametrů rozšířeného vyhledávání v dokladech. Následně si už jen vyberete požadovaný parametr, resp. parametry a kliknete na tlačítko Použít, čímž dojde k filtraci záznamů splňujících vámi zadaná kritéria.


Podpora platebního terminálu Sunmi

Co může být v dnešní době pro prodej v terénu vítanější než možnost nabídnout zákazníkovi platbu kartou? Aplikace mPOHODA proto s novou verzí 8.1 rozšířila svou dosavadní nabídku podporovaných platebních terminálů o nový typ – Sunmi.

    Novinky v aplikaci mKasa, 4.1 a 4.2

Tisk podpisu v poli Vystavil

Kromě několika drobných vylepšení určitě uvítáte v nové verzi aplikace mKasa 4.2 také možnost tisku podpisu v poli Vystavil na dokladech. Jak na to, se už dozvíte z popisu novinek na našem webu.


Podpora platebního terminálu Sunmi P2

Už delší dobu umožňuje aplikace mKasa napojení na různé hardwarové doplňky. Od verze 4.1 navíc můžete používat i mobilní datový terminál Sunmi P2, díky kterému se z Vaší appky stane multifunkční mobilní prodejna – s platebním terminálem a tiskárnou v jednom zařízení.

Nová agenda Historie

Kromě přidávání nové funkčnosti se snažíme, aby pro Vás byly naše aplikace co nejpřehlednější a byly opravdovou oporou při podnikání. V aplikaci mKasa proto od verze 4.1 naleznete dvě nové agendy, které nahradily dosavadní agendu Historie. První novou agendu jsme nazvali Doklady a najdete v ní přehled všech Prodejek a Výdejek, přičemž každá má vlastní záložku, abyste je měli pěkně rozřazené. Na každé záložce lze vykonat akce specifické pro daný typ dokladu, například prodejky dodatečně odeslat na EET. Druhá nová agenda se jmenuje Přehledy a jak už název napovídá, můžete si na ní zobrazit různé přehledy, například podle zboží, platby či dokladu. 

Potěšily vás novinky? Pokud ano, budeme rádi, když aplikace doporučíte dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore. Pokud vám v aplikacích něco chybí, vyplňte náš elektronický dotazník nebo nám dejte vědět na

 

mpohoda@stormware.cz | mkasa@stormware.cz

 Byl tento článek užitečný? Dejte o něm vědět ostatním.

Facebook      Twitter      LinkedIn      E-mail


Mohlo by vás také zajímat