Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Nastavte si v mPohodě výchozí agendu a výchozí prodejní cenu

Lukáš Mužátko / 22. 02. 2021

Při fakturaci a prodeji v terénu je potřeba, aby všechno běželo jako na drátkách. V nové verzi mPohody 8.5 si proto jednoduše zvolíte výchozí agendu, která se zobrazí ihned po přihlášení do aplikace na mobilu či webu, a taky výchozí prodejní cenu pro nově zakládané doklady.Aplikaci mPOHODA si můžete ještě více přizpůsobit svým každodenním podnikatelským potřebám. Díky nejnovějším uživatelským vylepšením zrychlíte svou rutinní práci jak ve webovém, tak mobilním rozhraní – receptem je nastavení výchozí agendy a výchozí prodejní ceny. Pojďme se podívat, jak na to.


Jak nastavit výchozí prodejní cenu?

V agendě Uživatel sekci Nastavení si z výklopného seznamu vyberte požadovanou výchozí prodejní cenu. Při zakládání nových dokladů pak mPOHODA tuto cenu ve formuláři již automaticky přednastaví.

Tuto funkci využijete typicky v případě prodeje za maloobchodní ceny a při prodeji ve velkoskladu, kdy každému prodejci na dané pobočce firmy nastavíte jinou cenovou hladinu a prodejce tak nemusí myslet na to, aby před vložením položek na doklad nejprve prodejní cenu na dokladu změnil.

Jak nastavit výchozí agendu?

Každý uživatel mPohody si také může nastavit výchozí agendu, která se bude automaticky otevírat po přihlášení daného uživatele do firmy. Učiníte tak opět v agendě Uživatel, v sekci Nastavení.

Dosud se po přihlášení v mobilním rozhraní zobrazovala agenda Vydané faktury, na webu pak informační plocha. Nově si jako výchozí agendu můžete zvolit třeba tu nejčastěji používanou. Založení dokladu nebo vytvoření nového záznamu v ceníku či adresáři tak bude otázkou chvilky.Upravíte-li nastavení ve webovém rozhraní, nezapomeňte změny synchronizovat také na své mobilní zařízení.


Každý uživatel aplikace mPOHODA si může v agendě Uživatel nastavit výchozí agendu a výchozí prodejní cenu  

Potěšily vás novinky? Pokud ano, budeme rádi, když aplikaci doporučíte dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore. Pokud vám v aplikaci něco chybí, vyplňte náš elektronický dotazník nebo nám dejte vědět na mpohoda@stormware.cz.

Pokud vám v našich aplikacích mPOHODA či mKasa chybí nějaká funkce, sdělte nám to vyplněním elektronického dotazníku


 

Potěšily vás novinky? Pokud ano, budeme rádi, když aplikaci doporučíte dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore. Pokud vám v aplikaci něco chybí, vyplňte náš elektronický dotazník nebo nám dejte vědět na mpohoda@stormware.cz.

 Byl tento článek užitečný? Dejte o něm vědět ostatním.

Facebook      Twitter      LinkedIn      E-mailMohlo by vás také zajímat