mPOHODA se rozrostla o novou agendu Nabídky

Lada Kudrnová / 21. 12. 2021

Potřebujete pro svého zákazníka připravit předběžnou cenovou kalkulaci? S aplikací mPOHODA to není žádný problém – nově totiž můžete vystavovat a evidovat cenové nabídky přímo v aplikaci a zákazníkovi je předat třeba přímo při osobním jednání, na kterém vás o ně požádal.

Jaké funkce a možnosti vám poskytne agenda Nabídky? 

Jak v aplikaci mPOHODA pracovat s agendou Nabídky?

Pojďte se podívat, jaké konkrétní možnosti se vám otevírají s novou agendou Nabídky. Společně s naší lektorkou Šárkou si shrneme všechny nejdůležitější funkce a ukážeme si také, jak funguje synchronizace nabídek s programem POHODA.


 

Synchronizace nabídek s programem POHODA

U nabídek vytvořených v aplikaci mPOHODA si můžete nastavit, zda se synchronizace do programu POHODA provede rovnou nebo zůstane pozastavena (výchozí stav je nastavený jako nesynchronizovat). Stav synchronizace lze změnit v agendě Nastavení dokladů v sekci Synchronizace nebo také individuálně na konkrétním dokladu v sekci Podrobnosti. Pokud je nabídka s pozastavenou synchronizací přenesena do objednávky, upravte stav synchronizace nabídky ručně, aby bylo možné objednávku naimportovat do programu POHODA.


Pro synchronizaci nabídek vytvořených v aplikaci mPOHODA je vyžadována verze programu POHODA, rel. 13000 a vyšší.VYTVOŘIT NOVOU NABÍDKU

Nevlastníte aplikaci mPOHODA a chcete si práci s nabídkami vyzkoušet? Pak si registrujte bezplatnou verzi mPOHODA Start, ve které vystavíte až 100 nabídek zdarma.


 

Potěšily vás novinky? Pokud ano, budeme rádi, když aplikaci doporučíte dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore. Pokud vás napadá, jak bychom mPohodu mohli dále vylepšovat, ozvěte se nám na mpohoda@stormware.cz.

 


Byl tento článek užitečný? Dejte o něm vědět ostatním.

Facebook      Twitter      LinkedIn      E-mail


Mohlo by vás také zajímat