Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Skvělá zpráva! Odemkli jsme zdarma EET funkce

STORMWARE s.r.o. / 04. 03. 2020

mPOHODA je ideální řešení pro EET přímo z vašeho telefonu. Pojďte si EET vyzkoušet, EET funkce jsou zdarma. Navíc až do 31. 8. 2020 máte přístup do plné verze aplikace.

Abyste si mohli ještě před začátkem 3. a 4. vlny vyzkoušet funkce pro EET, výjimečně odemykáme až do 31. 8. 2020 všechny limity Start verze. Bez omezení tak můžete vystavovat doklady i testovat všechny funkce pro elektronickou evidenci tržeb, a dokonce 1. měsíc ostrého provozu využívat EET zdarma. A když budete spokojení, aplikaci mPOHODA si pak můžete koupit – buď samostatně, nebo ji dostanete zdarma k nákupu programu POHODA.

POROVNÁNÍ VARIANT A CENÍK

Řešení pro 3. a 4. vlnu EET

Aplikaci mPOHODA jednoduše spustíte přímo na svém telefonu či tabletu, stačí si tak zařídit internet do mobilu a pro EET máte vše potřebné. Jestli patříte mezi podnikatele 3. a 4. vlny EET, kteří nemají stálou provozovnu, využijte napojení aplikace mPOHODA na mobilní tiskárnu pro vytisknutí účtenky i v terénu nebo na čtečku čárových kódu pro rychlé vyhledání položky v ceníku. Nebo aplikaci rovnou instalujte na mobilní zařízení, které představuje vše v jednom.

PODPOROVANÉ HARDWAROVÉ DOPLŇKY


Naučíme vás, jak na EET z mobilu

Chcete se dozvědět o možnostech, které vám mPOHODA nabízí, a naživo ukázat všechny funkce aplikace, včetně EET? Přijďte na školení mobilních aplikací. Školíme v Jihlavě, Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Olomouci a Hradci Králové. Podívejte se na nejbližší termíny.