Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Aplikace mKasa nově i pro Windows 10

Lukáš Mužátko / 28. 01. 2020

Snažíme se vyjít vstříc vašim přáním, a proto jsme se rozhodli mobilní aplikaci mKasa pro rychlý prodej a EET nově zpřístupnit i pro Windows 10.


Nová aplikace mKasa umožňuje prodávat pomocí dotykového displeje (třeba na počítačích „All in One“), a tak plně nahrazuje doplněk Kasa Offline. Navíc podporuje synchronizaci s programem POHODA pomocí mServeru, balíčků, ale i napojení na webové rozhraní aplikace mPOHODA. Co se týče prodejních funkcí, obsahuje vše, co verze pro Android a iOS, a z hlediska technických požadavků je zapotřebí minimální verze operačního systému Windows 10, update 10.0, Build 16299.


V prodejnách, kam se mKasa pro Windows báječně hodí, jsou důležité i hardwarové doplňky. Aplikace spolupracuje s celou řadou zařízení, ty, které vidíte v tabulce, jsme pro Vás otestovali.

Platební terminály (ČSOB)
Ingenico iCT220
Ingenico iWL220
 
Tiskárny
Rozhraní
Birch BM-i02
Bluetooth
Cashino PTP-II
Bluetooth
Cashino PTP-III
Bluetooth, TCP
EPSON TM-P20 BT
Bluetooth, USB
EPSON TM-T20II
USB
EPSON TM-88V
USB
Mosh MSH-5805
Bluetooth
Star mPop
Bluetooth, USB (pokladní zásuvka je součástí)
Xprinter XP-T58K
USB
Xprinter XP-58IIN
USB
Xprinter XP-C2008
Bluetooth
 
Čtečky čárových kódů
Rozhraní
Všechny klávesnicové čtečky
Honeywell Voyager 1202g
USB
Honeywell MS5145 Eclipse
Bluetooth, USB


mKasa pro Windows 10 je ke stažení na Microsoft Store. Uživatelé programu POHODA se SERVIS 2020 ji mohou využívat po celý tento rok zcela zdarma.