Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora > Instalace > Návod k instalaci nových verzí a aktualizací

Návod k instalaci nových verzí a aktualizací

Tento návod Vám pomůže s instalací nových verzí programů POHODA, PAMICA, TAX a GLX. Pokud jste si koupili program platný pro tento rok, v Zákaznickém centru si můžete stáhnout jeho novou verzi (případně update).

Stažení aktualizace

Pokud používáte automatické aktualizace, program vám už update pravděpodobně nabídl k instalaci. V opačném případě si stáhněte instalační soubor:

  • přímo z daného programu (volba Nápověda/Aktualizovat),
  • nebo ze Zákaznického centra (sekce Ke stažení/Produkty) a uložte jej do složky Update v datovém adresáři programu.

Instalace

Po stažení aktualizace se automaticky otevře průvodce instalací. Vyzve vás k doplnění instalačního čísla. Pokud nebude předvyplněné, zadejte ho ručně. Najdete ho:

  • ve svém profilu v Zákaznickém centru v sekci Licence
  • nebo na potvrzení o licenci, které bylo přiloženo k daňovému dokladu o koupi licence k programu platné na tento rok, resp. o koupi souboru služeb SERVIS k tomuto programu.

Pokud vlastníte přídavné síťové a nesíťové licence, doplňky či rozšíření, najdete na odkazovaných místech i jejich instalační čísla.


Zkontrolujte si úložiště
Ověřte si, že se nová verze instaluje do stejného adresáře, jako předchozí verze tohoto programu.

Instalujete aktualizace programu POHODA? Pak se můžete podívat na tento videonávod, který Vám celý postup názorně ukáže.

Nenašli jste novou verzi?

Pokud nemůžete instalaci nové verze některého z programů najít ve svém profilu v Zákaznickém centru, patrně jste dosud nestihli koupit předplatné pro tento rok. Nejrychlejší cestou je náš e-shop. Pokud jste používali daný program ve verzi 2023, bude pro Vás nejsnazší použít tento odkaz (ten však vyžaduje přihlášení do Vašeho profilu v Zákaznickém centru).

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 502832 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: