Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA

Ekonomický a účetní program POHODA 2016

Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední i větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Jeho jednotlivé varianty obsahují různý rozsah a kombinaci funkcí. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Systém je oborově neutrální a vhodný pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají výrobou, obchodem i poskytováním služeb, pro svobodná povolání a účtující příspěvkové a neziskové organizace.

Základem systému je propracovaný adresář a řada agend pro komplexní řízení firmy, například agendy (zálohových) faktur, Banka, Pokladna, Majetek, Sklady atd. Systém umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, účtovat zásoby metodou A i Bzpracovávat mzdy pro neomezený počet zaměstnanců. Zvládne pobočkové zpracování dat, homebankingobchodování na internetu i prodej zásob pomocí vestavěné prodejny nebo pomocí modulu pro offline maloobchodní prodej. Podporuje cizí měny včetně automatického načítání kurzového lístku. Umožňuje sledování salda a finanční analýzu.

Vyzkoušet zdarma E-shop

Obsahuje editor tiskových sestav REPORT Designer pro úpravu tiskových sestav a vytváření vlastních tiskových výstupů. Možnosti systému lze rozšířit připojením celé řady externích zařízení.

Ekonomický systém POHODA Ekonomický systém POHODA SQL Informační systém POHODA E1

Různá použitá technologie a různá úroveň funkcí obsažených v programu dává spolu s nabídkou několika obsahově odlišných variantsíťových verzí budoucím uživatelům prostor pro výběr toho nejvhodnějšího řešení.

Komu je účetní program POHODA určen?

 • živnostníkům a malým firmám, ve kterých má veškerou administrativu od vystavování pokladních dokladů přes vedení skladů a daňové evidence nebo účetnictví až po sestavování podkladů pro daně z příjmů na starosti jedna osoba, většinou majitel,
 • různě velkým firmám, ve kterých se o jednotlivé oblasti obchodních, evidenčních, administrativních a účetních činností dělí více osob z řad zaměstnanců nebo externích spolupracovníků, příp. majitelů,
 • firmám, které si nechávají účetní, příp. mzdové agendy zpracovávat externě, samy však potřebují mít přehled o svých skladových zásobách, zakázkách a majetku a zejména pracovat s kontakty svých zákazníků,
 • účetním (samostatným účetním nebo účetním firmám) vedoucím účetnictví na zakázku pro jiné subjekty,
 • příspěvkovým a neziskovým organizacím vedoucím účetnictví.

Sleva na školení k novému programu Účetní software POHODA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty Microsoft Office, s nimiž i datově spolupracuje. Obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí, které ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. Od instalace a nastavení systému přes zápis, výběr a tisk dokladů až po účetní uzávěrku POHODA svému uživateli usnadňuje každodenní práci díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému kontextové nápovědy. Náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální a zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

Program POHODA se stal v roce 2007 prvním ekonomickým systémem v České republice certifikovaným pro operační systém Windows Vista. Recertifikační test v roce 2009 potvrdil, že POHODA i nadále splňuje všechny bezpečnostní a technologické standardy tohoto operačního systému. Ve stejném roce POHODA úspěšně prošla testy kompatibility se systémem Windows 7 a v roce 2012 obdobnými testy na kompatibilitu se systémem Windows 8.

Videokurz POHODA: školení základních dovedností

Jak účetní software POHODA pomůže zvýšit váš zisk?

 • Program obsahuje obrovskou škálu nadstandardních funkcí, které vám ušetří spoustu práce a času, takže se budete moci plně věnovat svým zákazníkům. Například funkce pro homebanking automaticky načte vaše bankovní výpisy, zapíše úhrady a provede zaúčtování. Navíc nemusíte své příkazy k úhradě nosit do banky, protože je můžete odeslat elektronicky.
 • Díky spolupráci s internetovými obchody je účetní program POHODA ideálním nástrojem pro vaše obchodování na internetu.
 • Podobně efektivních funkcí má POHODA desítky, např. šablony dokladů, hromadná fakturace, přiznání k DPH, tisk řady výstupů přímo ve formě úředních tiskopisů a mnoho dalších - jejich používáním můžete ušetřit náklady na několik pracovních míst. Přitom náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální.
 • Zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

Jak účetní program POHODA usnadňuje práci?

 • Rychlost pořizování dat v ekonomickém systému POHODA lze optimalizovat na minimální počet úhozů do klávesnice. Stačí nastavit program tak, aby se většina polí formulářů účetních agend při založení dokladu automaticky vyplnila nejčastěji používanými hodnotami. Některé údaje díky tomu není třeba ručně vyplňovat; tato políčka lze dokonce vypnout, takže se při zápisu dokladu přeskočí.
 • Pro další urychlení zápisu si lze vytvořit vzory nejčastěji používaných typových dokladů, tzv. šablony. Zvolením šablony se nový doklad včetně položek předvyplní, takže stačí jen upravit či doplnit pár údajů a nový doklad je hotov.

Postaráme se o vaši POHODU

 • Uživatelům ekonomicko-informačního systému POHODA poskytujeme kompletní škálu služeb zákaznické podpory.
 • Automatický přísun všech legislativních a funkčních aktualizací systému, informací a poskytování služeb odborné a technické podpory je zajištěn prostřednictvím souboru služeb SERVIS.
 • V prvním roce tyto služby poskytujeme našim zákazníkům zdarma.
 • Podrobné informace o službách zahrnutých v souboru SERVIS 2016 uvádíme zde.

Účetní program POHODA poroste s vámi

 • K dispozici je několik obsahově odlišných variant programu - od daňové evidence pro nenáročné po komplexní ekonomický systém v síťové verzi, která je umístěna v centrále celonárodní sítě poboček nebo ve které velká účetní firma zpracovává účetnictví svým klientům.
 • Možnosti systému lze navíc rozšířit prostřednictvím doplňků. Systém POHODA lze kdykoli rozšířit tak, aby vyhovoval vašim narůstajícím nárokům a požadavkům.
 • Rozšíření na vyšší variantu poskytujeme za pouhý rozdíl cen obou variant. Abyste mohli posoudit, která POHODA bude pro vás ta nejlepší, prohlédněte si srovnání variant.
 • K dispozici jsou také síťové verze. Pro firmy s velkým databázovým zatížením je určena řada POHODA SQL nebo nejvyšší řada POHODA E1 využívající technologii klient-server, řešení, které výrazným způsobem zvyšuje bezpečnost dat, umožňuje velký počet současně pracujících klientů a zpracování velkého objemu dat.

Hosting systému POHODA

 • Hosting POHODA je vítaným řešením pro všechny uživatele, kteří chtějí pracovat se svým ekonomickým a informačním systémem odkudkoliv. Velice užitečnou a komfortní se stává pro ty, jejichž prioritou je souběžná práce v systému na více pobočkách. POHODA je instalována v datovém centru a komunikace probíhá formou vzdáleného připojení, což přivítají zejména uživatelé, kteří si nemohou zbudovat vlastní ICT infrastrukturu přímo ve své společnosti.
 • Ve firmě s více pobočkami mohou všichni oprávnění zaměstnanci pracovat paralelně a online s aktuálními daty, aniž by docházelo k nutnosti jejich sehrávání, přenášení na USB nosičích apod.
 • Hostovaná síťová verze účetního programu POHODA nezatěžuje systémy firmy a prakticky vylučuje poškození či ztrátu uložených dat.

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 231107 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2016. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2016, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout