Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Praha

26. 8. 2024

16. 9. 2024

Základní dovednosti

Začínáme s personální a mzdovou evidencí v Pamice

Personální a mzdový systém bývá páteří celé firmy, a proto je potřeba se s ním pořádně „sžít“. S naším základním kurzem k programu PAMICA to půjde snadno – naučíte se s programem PAMICA pracovat od úplného začátku – osvojíte si jeho ovládání i pracovní prostředí, projdeme si důležité vlastnosti a poradíme také se základním nastavením. Zkrátka zjistíte vše, co potřebujete pro zahájení práce s naším software.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙