Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Hradec Králové

5. 3. 2024

Ostrava

6. 3. 2024

17. 4. 2024

Praha

11. 3. 2024

10. 4. 2024

Brno

12. 3. 2024

Olomouc

12. 3. 2024

Plzeň

10. 4. 2024

Sklady – Zavedení skladů

Postavte své skladové hospodářství na pevných základech

Zvyšování efektivity výrobních a obchodních procesů větších i menších firem se zpravidla odvíjí od správně zavedeného skladového hospodářství a ostatních souvisejících systémů. Pro všechny výrobce, prodejce a provozovatele e-shopu jsme proto nachystali balíček 4 samostatných kurzů, během kterých vás provedeme stěžejními oblastmi skladové evidence. Na prvním z těchto kurzů se zaměříme na důležitá počáteční nastavení skladové evidence v programu POHODA, na představení ústřední agendy pro správu zásob a praktické ukázky dalších souvisejících funkcí.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙