Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Brno

25. 4. 2024

Ostrava

30. 4. 2024

30. 5. 2024

Praha

7. 5. 2024

5. 6. 2024

Hradec Králové

9. 5. 2024

Účetnictví – Cizí měna, DPH

Základní principy práce s doklady v cizí měně a daní z přidané hodnoty

Zabývá se vaše firma obchodem se zahraničím? Pak se určitě přihlaste na naše školení, kde si ukážeme základní principy práce s cizí měnou, včetně potřebných nastavení kurzového lístku, pokladny a bankovního účtu. Zjistíte, jak vystavit doklad v cizí měně a jak zaevidovat jeho úhradu. Ve druhé části kurzu, věnované další komplexní oblasti Pohody, si pak osvojíte základní principy daně z přidané hodnoty, zadávání tuzemských i zahraničních dokladů a v neposlední řadě také odeslání přiznání k DPH či kontrolního a souhrnného hlášení.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙