Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Brno

3. 10. 2023

Praha

4. 10. 2023

7. 11. 2023

Ostrava

9. 10. 2023

21. 11. 2023

Hradec Králové

10. 10. 2023

Olomouc

12. 10. 2023

Účetnictví – Fakturace a likvidace v Kč

Fakturace snadno a přehledně

Fakturace patří mezi jednu z klíčových oblastí účetnictví, kterou většina účetních tráví spoustu času. Proto je důležité, aby byly tyto procesy co nejvíce efektivní a rutinní. Abyste si vše rychle osvojili, tento kurz vás krok za krokem provede jak agendami pro evidenci pohledávek a závazků, tak úhradami dokladů v agendách Banka a Pokladna. Školení je zaměřeno na tuzemské doklady a úhrady v domácí měně.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků školení menší než 3, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙