Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Praha

2. 5. 2024

3. 6. 2024

Hradec Králové

2. 5. 2024

12. 6. 2024

Ostrava

21. 5. 2024

18. 6. 2024

Olomouc

23. 5. 2024

Účetnictví – Základní nastavení

Začněte účtovat v Pohodě

Úvodní kurz k tématu účetnictví je ideální pro základní orientaci v účetních agendách v programu POHODA. Náš lektor vás provede příslušnými agendami, jejich nastavením a praktickým použitím. A protože nejvíce se naučíme při praxi, sami si budete moci i jednotlivé úkony vyzkoušet. Získáte tak potřebný základ pro zahájení účtování v programu POHODA a zároveň toto školení slouží jako pomyslný odrazový můstek pro absolvování zbylých 3 kurzů účetnictví.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙