Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Praha

25. 6. 2024

17. 7. 2024

15. 8. 2024

Brno

2. 7. 2024

Hradec Králové

16. 7. 2024

Personalistika

Rady a tipy pro efektivní správu personálních údajů v Pohodě

Péče o lidský kapitál se stává jednou z klíčových činností podniků všech velikostí. S narůstající komplexností těchto aktivit je zapotřebí moci se spolehnout na systém, který vám pomůže s veškerou administrativou. Na našem školení si proto ukážeme, jak personální údaje efektivně spravovat v programu POHODA. Po absolvování kurzu budete umět využít užitečné volby v nastavení programu, zanést do evidence nového zaměstnance a přihlásit ho k ZP a SP, zadat různé srážky ze mzdy, slevy a daňová zvýhodnění nebo nastavit datovou schránku pro komunikaci s úřady.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙