Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Plzeň

26. 6. 2024

Praha

27. 6. 2024

30. 7. 2024

29. 8. 2024

Účetní uzávěrka

Vše, co potřebujete vědět o účtování v Pohodě na přelomu roku

Zjednodušte si uzávěrkové činnosti a zúčastněte se našeho odborného školení. Hned v úvodu vás seznámíme s osvědčeným postupem účetní uzávěrky v Pohodě. Podle jednotlivých bodů tohoto plánu si pak ukážeme princip účtování na přelomu roku, zastavíme se u tiskových sestav, potřebných nastavení, inventarizace, případů účtovaných na konci období a výpočtu daně z příjmů. Naše školení nakonec završíme sestavením účetní závěrky a datovou uzávěrkou dle zásad zákona o účetnictví.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙