Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Praha

11. 7. 2024

23. 8. 2024

Brno

18. 7. 2024

Ostrava

19. 9. 2024

Sklady – Ceny, slevy

Zvyšte svou konkurenceschopnost správným nastavením cen v Pohodě

Jedním z prvních rozhodnutí, před kterým se hned zkraje podnikání octne každý obchodník, je, jak si vhodně nacenit své zboží či služby. Během našeho školení se tak zaměříme na praktické ukázky zadání prodejních cen a (individuálních) slev v příslušných agendách programu POHODA tak, abyste si o nich udržovali perfektní přehled a mohli si je variabilně/hromadně přizpůsobovat měnícím se okolnostem na trhu i svým potřebám. Díky stabilnímu zázemí, které vám POHODA při cenotvorbě poskytne, můžete navíc zvýšit svou konkurenceschopnost.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙