Školení

Tento kurz nemá aktuálně vypsané žádné (volné) termíny.

Máte-li o toto školení zájem, napište nám na kurzy@stormware.cz. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a vypsat nový termín nebo vám nabídnout vhodnou alternativu.

Daňová přiznání ve spolupráci s Pohodou

Vytěžte maximum z propojení daňového a účetního software

Už žádné studování obsáhlých pokynů a ruční vyplňování desítek řádků daňových tiskopisů. V programu TAX stačí zodpovědět několik otázek, na základě kterých se vám zpřístupní jen relevantní pole. Během školení vám na simulaci daňové kanceláře názorně předvedeme nejpoužívanější funkce programu TAX a ukážeme si, jak díky jeho elektronické komunikaci s Pohodou i s institucemi veřejné správy můžete pustit z hlavy naprostou většinu starostí s daněmi, ať už jste podnikající fyzická osoba (OSVČ), právnická osoba, zaměstnavatel či plátce silniční daně.

Smyslem školení není výklad daňové teorie či poskytování daňového poradenství. Pokud vás ale v jeho průběhu napadne jakákoliv otázka k funkčnosti programu TAX a jeho spolupráci s Pohodou, rádi vám všechny dotazy zodpovíme.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙