Školení

Tento kurz nemá aktuálně vypsané žádné (volné) termíny.

Máte-li o toto školení zájem, napište nám na kurzy@stormware.cz. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a vypsat nový termín nebo vám nabídnout vhodnou alternativu.

Účetní uzávěrka – Inventura zásob

Doporučený postup při inventarizaci skladových zásob v Pohodě

„Odpovídají informace uvedené v účetnictví skutečnosti?“ Odpověď na tuto otázku hledají v závěru roku tisíce účetních a skladových operátorů po celém Česku. Ať už si letos budete takovou otázku klást poprvé, nebo již poněkolikáté, určitě se vyplatí připravit si plán jednotlivých činností a celý proces inventarizace tak absolvovat za zlomek času a nákladů. Během školení si ukážeme praxí ověřené postupy i různé šikovné zkratky v programu POHODA – od kontrolních operací přes doporučené postupy v agendě Inventury až po vyčíslení inventarizačních rozdílů a jejich správné zaúčtování.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙