Školení

Tento kurz nemá aktuálně vypsané žádné (volné) termíny.

Máte-li o toto školení zájem, napište nám na kurzy@stormware.cz. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a vypsat nový termín nebo vám nabídnout vhodnou alternativu.

Skladové pohyby

Specialistou na skladové pohyby v Pohodě za 2 hodiny

Řízení zásob vyžaduje jistý organizační talent, mnozí skladoví operátoři a účetní by nám určitě dali za pravdu. Často se stává, že nové objednávky i dodávky materiálu přicházejí v rychlém sledu, takže je zapotřebí je co nejjednodušeji zpracovat a přeměnit ve faktury, příjemky či výdejky. Věděli jste, že POHODA díky svým agendám příjmů, výdejů a pohybů zastane spoustu mravenčí práce? Zúčastněte se našeho školení a staňte se specialistou na koloběh zásob ve skladových a dokladových agendách Pohody. Kromě základního seznámení se skladovou evidencí se podíváme i na některé specifické případy, jako třeba odložený výdej či vyskladňování do minusu.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙