Školení

Tento kurz nemá aktuálně vypsané žádné (volné) termíny.

Máte-li o toto školení zájem, napište nám na kurzy@stormware.cz. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a vypsat nový termín nebo vám nabídnout vhodnou alternativu.

Cestovní příkazy a kniha jízd

Pracovní cesty zaměstnanců z pohledu účetní v Pohodě

Snad každá firma občas vysílá své pracovníky na služební cestu, ať už do jiného města v ČR nebo i zahraničí. Na účtárnách se pak běžně skloňují slova jako „cesťák“, „stravné“ či „náhrady“. Abyste se v těchto a dalších pojmech rychle zorientovali a naučili se o pracovních cestách zaměstnanců správně účtovat v systému POHODA, nachystali jsme pro všechny účetní tento specializovaný online kurz. Během 3 hodin postupně projdeme klíčové agendy a funkce související s vytvářením a zaúčtováním tuzemských i zahraničních cestovních příkazů a vedením přehledné knihy jízd.


Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙