Školení
Vyberte si termín

16. 7. 2024

DPH, kontrolní a souhrnné hlášení

Mějte pod čepicí při pravidelném zpracování daně z přidané hodnoty

Přiznání k DPH je asi nejčastěji podávané přiznání daňových poplatníků – podnikatelů. V ekonomickém systému POHODA proto najdete všechny potřebné funkce pro zpracování nejen samotného přiznání, ale také kontrolního a souhrnného hlášení včetně jejich odeslání přes EPO či datovou schránku. Ať už přitom vedete daňovou evidenci nebo podvojné účetnictví a daňové přiznání odevzdáváte jednou za měsíc nebo čtvrtletí, přihlaste se na naše online školení, kde si stěžejní oblasti DPH projdeme krok za krokem.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙