Školení

Tento kurz nemá aktuálně vypsané žádné (volné) termíny.

Máte-li o toto školení zájem, napište nám na kurzy@stormware.cz. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc a vypsat nový termín nebo vám nabídnout vhodnou alternativu.

Účetní uzávěrka – Uzávěrka účtů

Nejdůležitější kontrolní kroky v účetnictví před uzávěrkou v Pohodě

Ve světě účetních se přelom roku neodmyslitelně pojí s uzávěrkou účetnictví, kterou bychom mohli rozdělit do tří větších celků – uzávěrku účtů, skladůmezd. Získejte (nejen) pro závěr účetního období unikátní rady a tipy přímo z praxe od našich zkušených lektorů, jak při uzávěrkových operacích postupovat co nejefektivněji a ušetřit tak spoustu času. Na tomto nadstavbovém online školení zaostříme naši pozornost na závěrečné kontroly účtů, předkontací a zaúčtování v programu POHODA. Hned zkraje si sestavíme plán všech činností a v průběhu školení si jednotlivé kroky postupně představíme.

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙