Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Akce a tipy > DPH od 1. 1. 2013

DPH od 1. 1. 2013

Jak to bude od 1. ledna 2013 s DPH v programech STORMWARE Office?

21. prosince 2012

Prezident Václav Klaus dnes podepsal daňový balíček a potvrdil tak zvýšení sazeb DPH na 15 a 21 % od 1. ledna 2013.

Dne 27. prosince zveřejníme aktualizaci programu POHODA, která bude tyto sazby obsahovat, abyste hned od začátku příštího roku mohli vystavovat doklady se správnými sazbami. Ke zveřejnění nejbližší pracovní den jsme se rozhodli z důvodu dostupnosti zákaznické podpory, na kterou se můžete obrátit v případě, že budete potřebovat pomoci.

Programy TAX a GLX s novými sazbami DPH můžete očekávat zkraje ledna.

 

20. prosince 2012

Nemyslete si, že jsme na vás zapomněli s vydáním aktualizace s novými sazbami (či sazbou) DPH. Poslanecká sněmovna sice tento týden schválila tzv. daňový balíček, který obsahoval změnu sazeb na 15 a 21 %, zákon však zatím nepodepsal prezident. Není možné se tak v této chvíli stoprocentně spolehnout na to, že vyšší sazby budou od začátku ledna skutečně platit.

Stejně jako vy i my jsme v nejistotě, jak to nakonec dopadne. Situaci neustále sledujeme. Máme nachystané dvě varianty updatu a jsme připraveni jednu z nich poté, co bude jasné, jak to od 1. ledna bude, zveřejnit. Zatím jsme žádnou z nich nezveřejnili. Mohlo by se totiž stát, že byste v tomto hektickém období třeba celý proces instalace a úprav různých nastavení, která se změnou DPH vždy souvisí (například přecenění zásob), museli za několik dní opakovat.

Sledujte proto zpravodaje, které vám posíláme, a internetové stránky www.stormware.cz. Pokud máte ve svém programu zapnuté automatické aktualizace, nastavte si interval na kontrolu dostupných aktualizací každý den. Update s novými sazbami (nebo sazbou) DPH vám neunikne.

 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501679 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: