Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Organizace dokumentů

Organizace dokumentů

Všechny smlouvy, dopisy, tabulky a jakékoliv další zásadní dokumenty a záznamy je možné v účetním programu POHODA přehledně uspořádat. Uživatel je může přiřadit k záznamům v agendách Adresář a Události a přistupovat k nim nejen z prostředí Windows, ale i z několika dalších agend (např. Banka, Pokladna, Interní doklady, Příjemky, Výdejky, Výroba, Převod, Prodejky, Zásoby, Personalistika, Majetek, Drobný majetek, Leasingový majetek, Zakázky a agendy nabídky Fakturace).

Práce s jednotlivými složkami je rychlá a zvládne ji i úplný začátečník, ovládáním se prakticky neliší od jiných známých a často používaných kancelářských programů.

Organizace obchodních dokumentů byla v programu POHODA navržena tak, aby běžný uživatel neztrácel čas složitou strukturou složek na pevném disku. Nicméně umístění složek je optimalizováno i pro zkušenější uživatele. Operační systém Microsoft Windows umožňuje ukládat soubory do složky Dokumenty přímo na ploše počítače. POHODA má také svoji stejnojmennou složku. Oba tyto koncepty se mohou spojit nastavením stejné složky, která bude určena pro správu dokumentů. Po provedení potřebných nastavení získá uživatel přístup k přehledně uspořádaným dokumentům a složkám prostřednictvím stromové struktury, a navíc může ke svým dokumentům pohodlně přistupovat jak z plochy počítače, tak z programu POHODA.


Mohlo by vás také zajímat:

Internetové bankovnictví
Komunikační funkce v adresáři POHODY

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 503319 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: