Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Komunikační funkce

Komunikační funkce

Komunikace s obchodními partnery:

POHODA obsahuje hned několik funkcí, které usnadní uživatelům komunikaci s obchodními partnery. 

 •  Funkce Vyhledat na internetu umožňuje rychlé vyhledávání informací o obchodním partnerovi.
 • Povelem Nový hovor je zahájeno volání na telefonní číslo přiřazené k adrese obchodního partnera. Telefonické spojení probíhá přímo z agendy Adresář.
 • Povel Nová pošta otevře novou zprávu elektronické pošty. E-mail lze odeslat na e-mailovou adresu vybraného kontaktu v adresáři.
 • Povelem Hromadná zpráva se pro zvolený okruh adres vytvoří slučovací dokument a lze tak provést hromadnou e-mailovou korespondenci.
 • Pro rychlé zobrazení internetových stránek uvedených u kontaktu je určen povel Otevřít web.
 • Další komunikační funkcí je možnost zkopírovat adresy z programu POHODA do kontaktů v programu Microsoft Outlook. Zkopírování se provádí povelem Adresy do Outlooku.
Komunikace se zaměstnanci:

Účetní program POHODA obsahuje také povely, které ulehčují a zrychlují komunikaci uživatele se zaměstnanci firmy. Tuto možnost ocení převážně firmy s vyšším počtem zaměstnanců a pravděpodobně ji nejvíce využijí účetní, personalisté nebo fakturanti.

Povely Nový hovor, Nová zpráva nebo Hromadná zpráva jsou k dispozici v agendě Personalistika v nabídce Záznam/Komunikace.

Mohlo by vás také zajímat:

Personalistika a mzdy v programu POHODA
Efektivní evidence kontaktů

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501762 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: