Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Business Intelligence

Business Intelligence

Bussines Intelligence (BI) je nástroj pro analýzu dat a vytváření reportů, které napomáhají plánování a rozhodování ve firmách všech velikostí. Charakterizovat tento systém jedním slovem je prakticky nemožné, neboť v sobě kloubí technologii, aplikace, znalosti, kvalitu, bezpečnost a další prvky a procesy, které jsou v podnikatelské branži důležité pro analýzu výsledků a správné nahlížení na chování trhu. Pro správný pohled na všechny obchodní souvislosti se prostřednictvím nástrojů Business Intelligence provádí sběr dat, jejich důkladná analýza a interpretace.

Díky Business Intelligence dokáže uživatel vytěžit z velkého objemu dat informace, které jsou skutečně důležité a podstatné pro optimalizaci nákladů a zvyšování zisku. Tento nástroj nachází uplatnění prakticky ve všech oblastech podnikání, od financí a účetnictví přes výrobu, skladové hospodářství, prodej, řízení vztahů se zákazníky (CRM) až po personalistiku, marketing a další. Implementace řešení závisí vždy na individuálních potřebách dané firmy.

Obecně neexistuje jedno standardizované Business Intelligence řešení, nicméně všechna fungují na stejných principech. Patří sem například OLAP kostka, dashboard, datový sklad, nástroje pro reporting a další.


Mohlo by vás také zajímat:

Business Intelligence
Informační systém POHODA E1
Homebanking

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501762 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: