Možnosti reportingu POHODA Business Intelligence

 

POHODA Business Intelligence zobrazuje informace, reporty a analýzy v závislosti na zakoupených variantách pro analýzu účetnictví, skladového hospodářstvídokladů.

 

Okamžité reporty v programu Microsoft Excel

POHODA Business Intelligence vytváří okamžité reporty v aplikaci Microsoft Excel. Zobrazeny jsou formou kontingenčních tabulek a grafů. Ty dokáží operativně reagovat na nové dotazy či změněné požadavky. Pokud dojde ze strany uživatele k úpravě zadání sledovaných parametrů a filtrů, POHODA Business Intelligence je okamžitě zpracuje, vyhodnotí a zobrazí. Aktualizovaný report je tak k dispozici za zlomek času.

Stáhněte si demo verze a vyzkoušejte si práci s reporty

POHODA Business Intelligence: Report vytvořený v programu Microsoft Excel 2010

V jednu chvíli je tak možné připravit report, který zobrazuje informace podle výsledků konkrétní pobočky či podle typu zásoby, případně podle prodejů konkrétního obchodního zástupce, a to za právě zvolené období. Možné jsou samozřejmě i různé kombinace filtrů a zvolených parametrů.

Převážně pro malé a střední firmy představují reporty v aplikaci Microsoft Excel revoluční přístup k práci s informacemi, a to díky jedinečné rychlosti a taky jednoduchosti, s jakou vznikají. Většina uživatelů navíc práci s tabulkami a grafy, byť třeba jen v základu, v této aplikaci zná ze své běžné kancelářské praxe, a proto nejsou zapotřebí žádná speciální školení.  

Předpřipravené šablony

POHODA Business Intelligence výrazně šetří čas a úsilí díky předpřipraveným šablonám nejčastěji používaných reportů. Ihned po připojení k řešení POHODA Business Intelligence se do požadovaného reportu (šablony) načtou všechna relevantní data z ekonomického systému POHODA. Uživatel může s takto připravenými reporty dál pracovat, upravovat je a vytvářet své vlastní.

Kontaktujte nás

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více informací k řešení POHODA Business  Intelligence, obraťte se na nás. Telefonicky či e-mailem můžete kontaktovat přímo naši centrálu nebo některou z poboček STORMWARE.
Rádi byste si domluvili bezplatnou konzultaci? Jednoduše vyplňte tento kontaktní formulář.
Odpovědi na otázky k produktu POHODA Business Intelligence vám také může přinést účast na bezplatném semináři.