Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Automatické objednávky zásob

Automatické objednávky zásob

Agenda Zásoby umožňuje vytvářet a upravovat veškerý sortiment vedený ve skladu. POHODA obsahuje hned několik povelů, jejichž prostřednictvím některé postupy a práce se zásobami provede automaticky.

Umožňuje například automatické generování objednávek zásob. Uživateli s tím pomáhá průvodce, ve kterém je možné buď rovnou vystavit objednávku, nebo u vybraných zásob nejprve vyplnit množství, v jakém bude zásoba objednána. Výpočet tohoto množství se bude odvíjet podle kritérií, která uživatel postupně nastaví v jednotlivých krocích průvodce.

Informační systém POHODA E1 navíc umožňuje objednání jednotlivých položek, ze kterých se konkrétní složená zásoba (typu Komplet, Souprava, Výrobek) skládá. Automatickou objednávku zásob je možné vystavit také v cizí měně.


Mohlo by vás také zajímat:

Skladové hospodářství
Fakturace a objednávky

 

Práci se skladovými agendami si můžete vyzkoušet také v bezplatné variantě POHODA Start. Program si můžete stáhnout z internetových stránek www.fakturace-zdarma.cz. Dozvíte se tu také, jak snadno a rychle vystavit fakturu. Připravena jsou zde i videa k vystavování faktur zadarmo v programu POHODA Start

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501990 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: