Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Adresář

Přehledný a bezchybný adresář je nezbytnou součástí každého podnikání. Dnes už je většina kontaktů shromažďována v elektronické podobě, zejména v adresářích e-mailových aplikací nebo v mobilních telefonech. Na možnosti a funkce pro evidenci důležitých kontaktních údajů jsou ze strany uživatelů kladeny větší a větší požadavky. Rychlá orientace někdy i v tisícovkách záznamů je proto nezbytná, stejně jako možnost propojení adresáře s dalšími používanými aplikacemi.

Podobně klíčová je agenda Adresář ve všech variantách ekonomického systému POHODA. Uživatel v ní může pracovat s jednotlivými kontaktními osobami a adresami, ale i s událostmi, díky kterým lze přehledně a důkladně evidovat průběh obchodního styku. V adresáři je možné přiřazovat speciální ceny jednotlivým odběratelům, nastavovat individuální slevy nebo splatnosti pohledávek. Možná je také práce s členěním na střediska, činnosti a zakázky. Samozřejmostí je pohodlná dostupnost mnoha komunikačních funkcí. K záznamům (adresám, osobám a událostem) mohou být rovněž přiřazovány dokumenty v podobě smluv, ceníků, objednávek apod., aby je měli uživatelé kdykoliv po ruce.


Mohlo by vás také zajímat:

Co všechno umí adresář v POHODĚ
Komunikační funkce
Úpravy agend podle vlastních potřeb

 

Propracovaný adresář můžete využívat také v programu POHODA Start. Tuto bezplatnou variantu účetního programu POHODA si můžete zadarmo stáhnout z internetových stránek
www.fakturace-zdarma.cz.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 503076 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: