Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > TAX > Ceník

Ceník TAX 2018

Základní licence pro 1 počítač

Zakoupením produktu získává uživatel právo instalace pouze na jeden počítač. Pro provoz na více počítačích je třeba zakoupit přídavné síťové nebo nesíťové licence. Stávající počet zakoupených licencí lze rozšířit dokoupením (dalších) přídavných licencí kdykoliv v průběhu používání programu TAX.

TAX 2018 Mini licence pro 1 počítač 980 Kč
TAX 2018 Standard licence pro 1 počítač 2 380 Kč
TAX 2018 Profi licence pro 1 počítač 3 480 Kč

Síťová přídavná licence

Síťová přídavná licence, označovaná jako CAL, je řešením pro nasazení a práci v síti. Opravňuje uživatele k provozu programu na dalším počítači v síti. Tuto licenci je zapotřebí zakoupit pro druhý a každý další počítač. S daty konkrétního poplatníka je možné v jednom okamžiku pracovat pouze z jednoho počítače.

TAX 2018 Profi CAL síťová přídavná licence 980 Kč

Pozn.: Pokud jste uživateli programu TAX ve variatně Mini nebo Standard, je nutné nejprve zakoupit rozšíření na variantu Profi a k tomu příslušný počet síťových přídavných licencí CAL.

Nesíťová přídavná licence

Nesíťová přídavná licence, označovaná jako MLP, je určena pro instalaci jedné kopie odpovídající varianty programu TAX na další počítač v rámci jednoho místně odděleného pracoviště stejné organizace. Tato licence umožňuje pořizování dalších záznamů, doklady a údaje se však vytváří vždy pouze na jednom místě a data nelze sehrávat. Pro jejich aktualizaci na dalších počítačích je nutné vyměňovat databázový soubor.

TAX 2018 Mini MLP nesíťová přídavná licence pro další počítač 400 Kč
TAX 2018 Standard MLP nesíťová přídavná licence pro další počítač 680 Kč
TAX 2018 Profi MLP nesíťová přídavná licence pro další počítač 980 Kč

Vstup do e-shopu
Daňová přiznání TAX si můžete objednat v našem e-shopu.

SERVIS – zákaznická podpora a aktualizace programu

Součástí zakoupeného daňového softwaru TAX je aktuální verze programu a legislativní a funkční aktualizace k verzi roku 2018. Cena licencí zahrnuje i zákaznickou podporu poskytovanou uživatelům programu TAX od data nákupu až do konce roku 2018.

Novou verzi programu TAX na CD uvolňujeme 1x ročně před začátkem kalendářního roku, přičemž si ve svém profilu v Zákaznickém centru můžete zvolit, zda chcete dostávat CD s novou verzí poštou, nebo chcete využívat automatické elektronické stahování přímo z programu, resp. ze Zákaznického centra). Případné dílčí aktualizace naleznou uživatelé programu TAX v Zákaznickém centru.

Aktualizace a zákaznická podpora v dalších letech

Soubor služeb SERVIS zahrnuje předplatné aktualizací programu a služby zákaznické podpory pro daný rok. Z důvodu každoročních změn legislativy a formulářů je nutné pro další období zakoupit novou verzi, resp. aktuální soubor služeb SERVIS.

Objednávka souboru služeb SERVISPokud vlastníte licence programu TAX pro rok 2017, můžete si SERVIS 2018 objednat v e-shopu.

Pokud vlastníte starší licence programu TAX (2016 a starší), kontaktujte obchodní oddělení STORMWARE na telefonním čísle 567 112 612 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese expedice@stormware.cz, příp. některou z poboček STORMWARE.

SERVIS 2018 pro TAX Mini SERVIS k základní licenci pro 1 počítač varianty Mini 780 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Mini MLP SERVIS k nesíťové přídavné licenci k variantě Mini 120 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Standard SERVIS k základní licenci pro 1 počítač varianty Standard 1 780 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Standard MLP SERVIS k nesíťové přídavné licenci k variantě Standard 200 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Profi SERVIS k základní licenci pro 1 počítač varianty Profi 2 780 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Profi CAL SERVIS k síťové přídavné licenci k variantě Profi 300 Kč
SERVIS 2018 pro TAX Profi MLP SERVIS k nesíťové přídavné licenci k variantě Profi 300 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2017.