Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Ceník daňových přiznání TAX

Čím víc funkcí od softwaru pro zpracování daňových přiznání očekáváte, tím vyšší variantu programu TAX potřebujete. K variantě TAX Profi a TAX Standard si pak kromě základní licence pro jeden počítač můžete do firmy pořídit i síťovou licenci a pracovat tak na více počítačích.

TAX

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Doplňky a rozšíření
Doplněk
pořízení
SERVIS
Z důvodu každoročních změn legislativy a formulářů přiznání je nutné pro další období zakoupit aktuální soubor služeb SERVIS. Kromě legislativních novinek a funkčních vylepšení programu získáte také telefonickou a e-mailovou podporu.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu TAX je uživatelům poskytován zdarma. Zákazníci, kteří si program zakoupí v posledních čtyřech měsících roku, mají SERVIS zdarma i pro rok následující.
REPORT Designer REPORT Designer Editor REPORT Designer je doplněk pro komfortní úpravu tiskových sestav. Je součástí programu TAX.
více

editor tiskových sestav
zdarma
zdarma

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Jak si objednat software TAX nebo jeho SERVIS?

Pro zakoupení služeb SERVIS 2024 ? Z důvodu každoročních změn legislativy a formulářů přiznání je nutné pro další období zakoupit aktuální soubor služeb SERVIS. Kromě legislativních novinek a funkčních vylepšení programu získáte také telefonickou a e-mailovou podporu.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu je poskytovaný zdarma. Pokud jste si TAX koupili v posledních čtyřech měsících roku, máte SERVIS zdarma i pro rok následující.
je zapotřebí vlastnit SERVIS 2023. Pokud máte starší verzi programu TAX (2022 a starší), kontaktujte naše obchodní oddělení.