Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Speciální akce na TAX a PAMICA

Speciální sleva na programy TAX a PAMICA

Sleva již skončila


Speciální sleva ve výši 15 % na programy TAX a PAMICA

Tato 15% sleva se vztahovala pouze na daňová přiznání TAXpersonální a mzdový systém PAMICA, a to

 • ve všech variantách a řadách
 • na veškeré typy licencí: základní licence pro 1 počítač (1 PC)*, síťové přídavné licence (CAL) a nesíťové přídavné licence (MLP)
 • na jednorázové nákupy i postupně dokupované licence: slevu šlo uplatnit na nový nákup, ale i na rozšíření programu, sleva se počítá z výsledné ceny programu/rozšíření programu v Kč bez DPH.

* BONUS: ke každé základní licenci programu PAMICA - pro jeden počítač nebo síťové licenci - dostanete ještě poukázku na slevu 300 Kč z ceny našich celodenních školení.

Další podmínky pro poskytnutí této slevy:

 • Tato sleva platila od 6. 12. 2013 do 31. 3. 2014.
 • Tato sleva se nevztahovala na službu SERVIS a nešlo ji kombinovat s jinými slevami nabízenými společností STORMWARE.**
 • Slevu šlo uplatnit přímo na centrále nebo pobočkách společnosti STORMWARE, v e-shopu společnosti STORMWARE, prostřednictvím telefonu 800 178 278, nebo u kteréhokoliv registrovaného obchodního partnera společnosti STORMWARE.

Společnost STORMWARE si zároveň vyhrazuje právo individuálně posoudit poskytnutí slevy konkrétním uživatelům.

** UPOZORNĚNÍ: Mohli jste však uplatnit slevy ve výši 15 % současně na program TAX a PAMICA.

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 360189 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: