Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Dotace na školení

Možnost získání dotace na školení STORMWARE

V rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II) mohou zaměstnavatelé, osoby samostatně výdělečně činné a nestátní neziskové organizace dostat finanční příspěvek na vzdělávací aktivity pro své zaměstnance. Projekt je realizován od 1. prosince 2015 do 30. listopadu 2020, přičemž příjem žádostí o dotace byl znovu spuštěn od 20. 3. 2017. POVEZ II je spolufinancován z Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky a byla na něj vyčleněna částka 1 mld. Kč.

Podmínky získání dotace a další informace najdete přímo na portále Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky nebo kontaktujte příslušný úřad práce, a to podle místa výkonu práce.

Finanční prostředky v rámci vzdělávacích aktivit je možné využít i na školení pořádaná společností STORMWARE, ať už na ně vyšlete nové pracovníky, nebo potřebujete zvýšit odborné znalosti či dovenosti svých stávajících zaměstnanců.

Připravíme vám i školení na míru

Pokud splňujete podmínky získání příspěvku a jste našimi zákazníky, můžete pro své zaměstnance vhodně nakombinovat jednotlivá školení z naší nabídky (viz přehled školení) a získat na ně a na náhradu mzdových nákladů zaměstnanců po dobu jejich účasti na školení finanční dotaci.

Chtěli byste příspěvku na školení využít?

Jsme připraveni spolupracovat se zákazníky, kteří nás jako dodavatele školení požádají o poskytnutí informací v souvislosti s výše uvedeným projektem. V případě zájmu o informace o školeních kontaktujte naše obchodní oddělení:

  telefonicky na čísle 567 112 612,
  prostřednictvím e-mailu na adrese obchod@stormware.cz.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 453909 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: