Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

POHODA Start – účetní software zdarma

Bezplatná varianta POHODA Start umožňuje plnohodnotné účtování, a to ihned, a hlavně ZDARMA. V klidu si můžete vyzkoušet vedení daňové evidence i účetnictví a rozhodnout se, zda je tento software vhodný pro plné nasazení ve vaší firmě. Pracovat s touto verzí můžete zcela bezplatně až do vyčerpání povoleného počtu záznamů.

Ekonomický systém POHODA je k dispozici v několika variantách s různým rozsahem a kombinací funkcí. Díky bezplatné verzi Start si je můžete všechny vyzkoušet.

Stažení bezplatné verze POHODA Start


 
 

Bezplatná varianta POHODA Start přijde vhod také začínajícím podnikatelům a firmám, kteří nechtějí hned investovat do pořízení plné verze programu POHODA. Při rozjezdu podnikání můžete pracovat s bezplatnou variantou a na plnou verzi přejít, jakmile budete mít ve svém podnikání větší jistotu. Přechod z bezplatné verze na plnou můžete realizovat kdykoliv.

Videokurz POHODA pro začátečníky

Vyberte si vhodné řešení pro fakturaci ZDARMA

FZ

Kromě programu POHODA Start můžete nově fakturovat zdarma s aplikací mPOHODA, která vám umožní vystavovat elektronické účetní doklady i z mobilu, tabletu nebo počítače. Fakturu tak vytvoříte třeba přímo u zákazníka ihned po provedené práci. Více informací o aplikaci mPOHODA najdete na webu www.mpohoda.cz.

Chcete se dozvědět více o možnostech vystavování faktur zdarma v programu POHODA Start a v aplikaci mPOHODA? Navštivte internetové stránky www.fakturace-zdarma.cz.

POHODA Start obsahuje

 • vše, co jednotlivé varianty programu POHODA, až po nejvyšší variantu POHODA Komplet
 • možnost zvolit si jednotlivé varianty programu POHODA a všechny si je vyzkoušet
 • funkci pro provedení datové uzávěrky, která oddělí data z jednotlivých účetních období a do dalšího roku převede jen potřebné údaje
 
 
 

Omezení startovací verze

POHODA Start je po registraci volně použitelná s těmito limity:

 • časové omezení do 31. 12. 2017* - po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce
 • max. 500* záznamů v účetním deníku
 • max. 200* záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • max. 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • max. 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • max. 100 záznamů v ostatních agendách
 • max. 20 použití funkcí pro práci s daty (mazání, datová komunikace, homebanking atd.)
 • některé funkce nelze použít (export sestav, hromadné mazání záznamů, mazání účetních jednotek atd.)
 • max. 1 reálně vedená účetní jednotka

Po překročení limitu (i časového) budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ. Po dosažení dvojnásobného množství dat, které je označeno jako limit, nebude možné založenou účetní jednotku otevřít.

Po zakoupení plné verze programu POHODA o data pořízená v bezplatné verzi nepřijdete. Budete je moct převést do plné verze a pokračovat s nimi v práci bez omezení.

Registrace startovací verze

Plného využití startovací verze dosáhnete registrací, která odblokuje počáteční omezení. Počáteční limity, tedy před registrací, jsou tyto:

 • časový limit 3 měsíce od první instalace bezplatné verze na počítač (resp. méně, pokud je konec roku 2017 blíž než za 3 měsíce od první instalace)
 • 200 záznamů v účetním deníku
 • 100 záznamů v peněžním deníku daňové evidence

Chcete-li tyto limity zvýšit na hodnoty označené symbolem *, stiskněte při spouštění programu tlačítko Registrace a postupujte podle pokynů v průvodci registrací. Zašleme vám registrační číslo, po jehož zápisu do programu se limity zvýší.

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288758 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout