Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

POHODA Look

Varianta POHODA Look slouží k prohlížení a kontrole účetních dat a dokladů pořízených v jakékoliv jiné variantě ekonomicko-informačního systému POHODA a k tisku sestav. Je určena pro klienty účetních firem, kteří si nechávají účetnictví kompletně zpracovávat externě. Uplatnit se může také v situaci, kdy je zapotřebí prohlížet a tisknout data na dalším počítači bez nároku na pořizování nových dat (např. na notebooku pro prezentace nebo práci doma). V této variantě nelze pořizovat další záznamy, ale možné sledovat vývoj mezd zaměstnanců, mít přehled o DPH, vývoji obratu apod.

Podporuje

 • prohlížení účetních dat pořízených v jakékoliv variantě ekonomicko-informačního systému POHODA až do rozsahu varianty Komplet
 • tisk sestav

Omezení

 • nelze pořizovat další záznamy 
 • nezobrazuje údaje pořízené v rámci funkčních rozšíření řady POHODA E1
 • pro načtení dat do varianty Look je zapotřebí data z řad SQL a E1 exportovat ve formátu MDB (Access engine)

Program POHODA Look je možné provozovat jak samostatně, tak jako doplněk k jiné základní licenci ekonomicko-informačního systému POHODA, a to jakékoliv jeho variantě (viz také stránka softwarové doplňky).

Varianta POHODA Look je zdarma a můžete si ji objednat v našem e-shopu.


Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 293914 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout